Nekad nepadodies!

Piedāvājam iepazīties ar aktuālo informāciju.

Programm "Jauniešu garantija"

Programmā Jauniešu garantija rudenī plānots uzņemt izglītojamos profesionālās pilnveides programmās digitālo, uzņēmējdarbības vai profesionālās ievirzes svešvalodu prasmju pilnveidei.

Mācībām 13 izglītības iestādēs visā Latvijā varēs pieteikties jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri ieguvuši vidējo izglītību, nemācās un nestrādā.

Plānots, ka mācības varēs uzsākt 2020. gada septembrī un oktobrī, un tās ilgs 1 – 2 mēnešus. Sīkāka informācija par uzņemšanu sekos drīzumā. Te iespējams iepazīties ar plānoto izglītības iestāžu un programmu sarakstu:

Plānoto izglītības iestāžu un programmu saraksts 

Projekta Jauniešu garantija aktivitāti “Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros” finansē ar Eiropas Savienības Jaunatnes nodarbinātības iniciatīvas un Eiropas Sociālā fonda atbalstu, kā arī no Latvijas valsts budžeta, un to bija plānots noslēgt 2018. gadā. Tā kā šī projekta aktivitāte nesusi labus rezultātus un jauniešu bezdarbs Latvijā turpina samazināties, VIAA īstenotā Jauniešu garantijas aktivitāte pagarināta līdz 2021. gadam.

\ atpakaļ

Aizvērt

Autorizējies