Nekad nepadodies!

Biedrība “Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem” no 2023. gada februāra līdz oktobrim realizēja projektu „Paši varam, paši darām!”

Biedrība “Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem” no 2023. gada februāra līdz oktobrim realizēja projektu „Paši varam, paši darām!”, kas tika īstenots Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “NVO fonds” ietvaros (projekta īstenošanas līgums Nr. 2023.LV/NVOF/MAC/084/40).

Biedrība “Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem” šogad ir kļuvusi par Rīgas domes un nevalstisko organizāciju sadarbības memoranda īstenošanas padomes locekli.

Biedrība “Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem” šogad ir kļuvusi par Rīgas domes un nevalstisko organizāciju sadarbības memoranda īstenošanas padomes locekli.

VASARAS SEMINĀRI “Paši varam, paši darām!”

Nu jau 3.vasaru pēc kārtas jauniešiem ar kustību traucējumiem ir dota iespēja piedalīties sociālās integrācijas prasmju attīstības semināros – pašizaugsmes apmācībās. Katru reizi tajās tiek veltīta īpaša uzmanība kādai no ikdienas dzīves jomām, kuras daudziem šķiet pašsaprotamas, bet var būt liels izaicinājums jauniešiem ar invaliditāti. Mērķis ir uzlabot spējas un prasmes rīkoties dažādās izplatītās sadzīves situācijās un attīstīt pārliecību par savām spējām.

Vasaras semināri

Šovasar projekta “Paši varām, paši darām!” ietvaros plānoti sociālās integrācijas prasmju attīstības semināri jauniešiem ar kustību traucējumiem – pašizaugsmes apmācības, kuru galvenais mērķis ir uzlabot jauniešu spējas un prasmes adekvāti rīkoties dažādās izplatītās sadzīves situācijās un tādējādi attīstīt pārliecību par savām spējām.

Projekts “Paši varam, paši darām!”

Biedrība “Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem” 2023. gada 25. janvārī noslēdza līgumu Nr. 2023.LV/NVOF/MAC/084/40 ar Sabiedrības integrācijas fondu par Latvijas valsti budžeta finansētās programmas “NVO fonds” projekta “Paši varām, paši darām!” īstenošanu.

Aizvērt

Autorizējies