Nekad nepadodies!

Dr.med. Zane Gaile

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts Dr.med. Zane Gaile ir viena no vadošajiem Latvijas rehabilitācijas ārstiem, kas specializējusies tieši bērnu agrīnā vecuma psihomotorajā attīstībā. Daktere ieguvusi pediatra, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, kā arī fizioterapeita sertifikātus.

Ieva Dūze - Fizioterapeits

Ieva ir Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultātes absolvente, 2017. gadā ieguvu bakalaura grādu veselības aprūpē un fizioterapeita kvalifikāciju. 2018. gadā kļuva par sertificētu fizioterapeiti.

Ieva Smilga - Medicīnas inženieris

Ieva Smilga ir Rīgas Tehniskās universitātes Medicīnas fizikas un inženierijas pēdējā kursa studente, kas 2019. gada vasarā ieguvusi medicīnas fiziķa bakalaura grādu un turpina mācības inženierzinātnēs.

Marika Munda - Psihologs

Marikai ir maģistra grāds psiholoģijā. Marika vairāk veltījusi uzmanību tieši bērnu un jauniešu psiholoģijas pētniecībai, strādājusi NRC Vaivari, dažādos biedrības LBaKT projektos un šobrīd strādā privātpraksē.

Elīna Balode - Ergoterapeits

Elīna Balode ir pabeigusi Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultātes Ergoterapijas studiju programmu 2016. gadā.

Ulla Bambīte - Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts

Biedrībā “Latvijas Bērniem ar Kustību traucējumiem” no 2018.gada.

Līva Miķelsone - Fizioterapeits

​Līva ir sertificēta fizioterapeite, kas savas zināšanas papildinājusi Stradiņa Universitātes maģistra studiju programmā un 2018. gadā ieguvusi veselības zinātņu Maģistra grādu veselības aprūpē. Speciāliste vairāku gadu garumā ir praktizējusies tieši uz palīdzības sniegšanu bērniem un jauniešiem – strādājusi Nacionālajā rehabilitācijas centrā Vaivari, Klīnikā “Medeors”, Valsts sociālās aprūpes centrā “Baldone” kā arī vairākos biedrības “Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem” īstenotajos projektos.

Aizvērt

Autorizējies