Nekad nepadodies!

Dr.med Zane Gaile

Dr.med. Zane Gaile ir viena no vadošajiem Latvijas rehabilitācijas ārstiem, kas specializējusies tieši bērnu agrīnā vecuma psihomotorajā attīstībā. Daktere ieguvusi pediatra, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, kā arī fizioterapeita sertifikātus.

Ieva Dūze

Ieva ir sertificēta fizioterapeite, kas 2017.gadā ir ieguvusi akadēmisko bakalaura grādu veselības aprūpē un fizioterapijā.Ievai darba pieredze gūta NRC ‘Vaivari’ Ķemeri,kur darbs bija ar visa vecuma pacientu grupām, īpaši ar bērniem ar plaša spektra diagnozēm.

Fizioterapeite Līva Miķelsone

Līva ir sertificēta fizioterapiete, kas savas zināšanas šobrīd papildina Stradiņa Universitātes maģistra studiju programmā. Speciāliste vairāku gadu garumā praktizējusies tieši uz palīdzības sniegšanu bērniem un jauniešiem – strādājusi Nacionālajā rehabilitācijas centrā Vaivari, Klīnikā “Medeors”, Valsts sociālās aprūpes centrā “Baldone” kā arī vairākos biedrības “Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem” īstenotajos projektos.

Psiholoģe Marika Munda

Marikai ir maģistra grāds psiholoģijā. Marika vairāk veltījusi uzmanību tieši bērnu un jauniešu psiholoģijas pētniecībai, strādājusi NRC Vaivari, dažādos biedrības LBaKT projektos un šobrīd strādā privātpraksē.

Aizvērt

Autorizējies