Nekad nepadodies!

Dr.med. Zane Gaile

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts Dr.med. Zane Gaile ir viena no vadošajiem Latvijas rehabilitācijas ārstiem, kas specializējusies tieši bērnu agrīnā vecuma psihomotorajā attīstībā. Daktere ieguvusi pediatra, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, kā arī fizioterapeita sertifikātus.

Ieva Dūze - Fizioterapeits

Ieva ir Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultātes absolvente, 2017. gadā ieguvu bakalaura grādu veselības aprūpē un fizioterapeita kvalifikāciju. 2018. gadā kļuva par sertificētu fizioterapeiti.

Katrīna Čaikovska - Medicīnas inženieris

Katrīna Čaikovska ir medicīnas inženiere un fiziķe, kas savas iemaņas apguvusi Rīgas Tehniskā universitātē un absolvējusi maģistra programmu 2015. gadā, izstrādājot maģistra darbu par Biofeedback rehabilitācijas metodi.

Marika Munda - Psihologs

Marikai ir maģistra grāds psiholoģijā. Marika vairāk veltījusi uzmanību tieši bērnu un jauniešu psiholoģijas pētniecībai, strādājusi NRC Vaivari, dažādos biedrības LBaKT projektos un šobrīd strādā privātpraksē.

Elīna Balode - Ergoterapeits

Elīna Balode ir pabeigusi Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultātes Ergoterapijas studiju programmu 2016. gadā.

Ulla Bambīte - Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts

Biedrībā “Latvijas Bērniem ar Kustību traucējumiem” no 2018.gada.

Līva Miķelsone - Fizioterapeits

​Līva ir sertificēta fizioterapeite, kas savas zināšanas papildinājusi Stradiņa Universitātes maģistra studiju programmā un 2018. gadā ieguvusi veselības zinātņu Maģistra grādu veselības aprūpē. Speciāliste vairāku gadu garumā ir praktizējusies tieši uz palīdzības sniegšanu bērniem un jauniešiem – strādājusi Nacionālajā rehabilitācijas centrā Vaivari, Klīnikā “Medeors”, Valsts sociālās aprūpes centrā “Baldone” kā arī vairākos biedrības “Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem” īstenotajos projektos.

Aizvērt

Autorizējies