Nekad nepadodies!

Jeļena Kirika

Jeļena ir sertificēta fizioterapeite, kas 2018.gadā ir ieguvusi akadēmisko maģistra grādu veselības aprūpē un fizioterapijā. Jeļenai darba pieredze gūta NRC ‘Vaivari’, RC ‘Poga’, RVC ‘Imanta’, kur darbs bija ar visa vecuma pacientu grupām, īpaši ar bērniem no 3 mēn. līdz 18 gadiem, ar plaša spektra diagnozēm.

Aktiermeistarības nodarbību vadītāja Liena Šmukste

Liena Šmukste ir Jaunā Rīgas teātra aktrise un režisore. Liena spēlējusi daudzas lomas Jaunā Rīgas teātra izrādēs, pati režisējusi divus uzvedumus, spēlējusi arī lomas gan pilnmetrāžas kino, gan seriālos.

Dr.med Zane Gaile

Dr.med. Zane Gaile ir viena no vadošajiem Latvijas rehabilitācijas ārstiem, kas specializējusies tieši bērnu agrīnā vecuma psihomotorajā attīstībā. Daktere ieguvusi pediatra, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, kā arī fizioterapeita sertifikātus.

Fizioterapeite Līva Miķelsone

Līva ir sertificēta fizioterapiete, kas savas zināšanas šobrīd papildina Stradiņa Universitātes maģistra studiju programmā. Speciāliste vairāku gadu garumā praktizējusies tieši uz palīdzības sniegšanu bērniem un jauniešiem – strādājusi Nacionālajā rehabilitācijas centrā Vaivari, Klīnikā “Medeors”, Valsts sociālās aprūpes centrā “Baldone” kā arī vairākos biedrības “Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem” īstenotajos projektos.

Psiholoģe Līga Roķe -Reimate

Līgai ir klīniskas psiholoģijas maģistra grāds, šobrīd viņa studē doktorantūrā, pētot pozitīvo emociju ietekmi uz bērnu radošo potenciālu. Savu profesionālo darbību Līga vairāk veltījusi tieši bērnu un jauniešu psiholoģijas pētniecībai, strādājusi gan dažādās sociālās aprūpes iestādēs, gan skolās, daudz darbojusies ar bērniem un jauniešiem, kas saskārušies ar dažādām dzīves grūtībām – invaliditāti, vardarbību utt.. Savas zināšanas Līga nodevusi citiem, darbojieties kā lektore un krusu vadītāja vairākās augstskolās.

Medicīnas inženiere Katrīna Čaikovska

Katrīna aizstāvējusi maģistra grādu medicīnas inženierijā un fizikā, kopš 2014. gada kā medicīnas fiziķe strādā Rīgas Austrumu slimnīcā, bet kopš 2015. gada biedrībā Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem darbojas ar biofeedback metodiku un tās ieviešanu Latvijā, tieši šīs metodes pētniecībai veltījusi arī savu akadēmisko darbību.

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārste Guna Bērziņa

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārste Guna Bērziņa Ārste Guna Bērziņa jau kopš studiju laika darbojusies ar bērniem un jauniešiem, kam ir nopietnas veselības problēmas, uzkrājusi pieredzi Latvijas lielākajā rehabilitācijas centrā “Vaivari”, invalīdu un viņu draugu apvienībā “Apeirons”.

Aizvērt

Autorizējies