Nekad nepadodies!

Īstenots "Sāksim Ziemassvētku gaidīšanu kopā”

Īstenots "Sāksim Ziemassvētku gaidīšanu kopā” - kultūras un sociālās integrācijas pasākums bērniem un jauniešiem ar invaliditāti-kustību un garīgās veselības traucējumiem Latvijas Leļļu teātrī 2019. gada 7. decembrī.

Pasākums - „Ziemassvētki-2018”    – kultūras un sociālās integrācijas pasākums bērniem, jauniešiem ar invaliditāti un viņu ģimenēm Latvijas Leļļu teātrī, Ziemassvētkos.

2019. gada 12. janvārī biedrība „Latvijas Bērniem ar Kustību Traucējumiem” sadarbībā ar  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu - „Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros”-, Latvijas Leļļu teātri un citiem atbalstītājiem sarūpēja  bērniem ar invaliditāti kustību un garīgas attīstības traucējumiem un ģimenes locekļiem  jauku Ziemassvētku-2018 pasākumu.

Projekta “Es vēlos un varu!” īstenošanas process ir noslēdzies!

Projekta “Es vēlos un varu!” īstenošanas process ir noslēdzies! No 2018. gada 1. septembra līdz 30. novembrim tika īstenotas projektā “Es vēlos un varu!” paredzētās aktivitātes un sasniegti ļoti labi rezultāti bērnu un jauniešu ar invaliditāti – kustību traucējumiem sociālās rehabilitācija un integrācijas jomā.

Projekts “Es vēlos un varu!”

Uzsākam īstenot projektu “Es vēlos un varu!” No 2018. gada 1. septembra uzsākam īstenot projektu “Es vēlos un varu!”, kura laikā tiks īstenota inovatīva multidisciplināra sociālās rehabilitācijas programma bērniem un jauniešiem ar invaliditāti - kustību traucējumiem, izmantojot modernās tehnoloģijas, lai nodrošinātu spēju pieņemt un pārvaldīt savu ķermeni, celtu pašapziņu un veiksmīgu personības veidošanos, tādējādi sekmējot jauniešu integrāciju sociālajā vidē.

Projekts “Redzēt plašāk, varēt vairāk!”

Tiks īstenota inovatīva multidisciplināra sociālās rehabilitācijas programma bērniem un jauniešiem ar invaliditāti - kustību traucējumiem, izmantojot modernās tehnoloģijas, lai nodrošinātu veiksmīgu personības veidošanos, celtu indivīdu pašapziņu, spēju pieņemt un pārvaldīt savu ķermeni, tādējādi nodrošinot sekmīgu jauniešu integrāciju sociālajā vidē.

Projekts  “Esi sava ķermeņa pavēlnieks!”

Projekts  “Esi sava ķermeņa pavēlnieks!” ir Biofeedback” (atgriezeniskās saites) tehnoloģijas inovatīvās rehabilitācijas programma  Latvijā bērniem un jauniešiem ar invaliditāti un kustību traucējumiem.

Uzsākam īstenot projektu “Es varu vairāk”!

2016. gada aprīlī uzsākam īstenot projektu “Es varu vairāk!”, kura laikā 20 bērni un jaunieši ar kustību traucējumiem mācīsies paplašināt savas fizisko un psiholoģisko spēku robežas, apmeklējot atraktīvas un modernas vingrošanas nodarbības ar biofeedback metodes pielietošanu, psiholoģiskā atbalsta grupas un aktiermeistarības nodarbības.

Mātes dienas pasākums Leļļu teātrī

7. maijā Biedrības Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem ģimenes tikās Mātes dienas pasākumā Leļļu teātrī, kas šogad izvērtās īpaši sirsnīgā gaisotnē, jo pasākuma apmeklētāji ne vien piedalījās radošās darbnīcās un kavējās nesteidzīgās sarunās pie atbalstītāju sarūpētā cienasta galda, bet arī kopā noskatījās Margaritas Stārastes radīto stāstu par meža rūķīšiem, laumiņām, ļauno raganu un labā uzvaru izrādē “Kas notiek Dižmežā?”

Projekts „Mēs varam, ja mēs gribam!

Projekta noslēguma seminārs DARBA KĀRTĪBA 10.45.-11.00Semināra dalībnieku reģistrācija

„Veselīga ģimene – veselīga sabiedrība!”

„Veselīga ģimene – veselīga sabiedrība!”

ATKLĀTĀ VĒSTULE.

Aicinām ģimenes un citas nevalstiskās organizācijas parakstīt atklāto vēstuli par situācijas uzlabošanu bērnu rehabilitācijas jomā!

Noslēgusies vasaras rehabilitācijas programma

Noslēgusies vasaras rehabilitācijas programma

Ar ESF atbalstu nodrošināta rehabilitācijas programmu izstrāde un ieviešana

2012.gada 6.janvārī biedrība „Latvijas Bērniem ar Kustību Traucējumiem” un Nodarbinātības valsts aģentūra kā Eiropas Savienības fondu vadībā iesaistītā sadarbības iestāde noslēdza Līgumu Nr.2012/36 par Eiropas Savienības fonda projekta „Pašpalīdzības ābece katram” (Nr.1DP/1.4.1.2.4./11/APIA/NVA/102) īstenošanu.

Projekts „Vasaras pēdiņas nākotnei” 2011.gadā

Biedrība „Latvijas Bērniem ar Kustību Traucējumiem” sadarbībā ar Rīgas Domes Labklājības departamentu ir noslēgusi Latvijas un Šveices sadarbības programmas finansēto apakšprojektu „Vasaras pēdiņas nākotnei” (līgums Nr. 2010.CH04/mic-148/06), kas paredzēja rīkot 14 dienu ilgu rehabilitācijas semināru maziem bērniem un jauniešiem ar kustību traucējumiem.

Gatavojamies vasaras izbraukuma programmai

Vasaras sākumā biedrības bērni dosies izbraukuma rehabilitācijas programmā.

Ziemassvētku pasākums, jauna mājas lapa un daudz kas cits!

Pateicoties biedrības „Latvijas Bērniem ar Kustību Traucējumiem” darbības atbalstam piesaistītajam Eiropas ekonomikas zonas finansējumam, 2014.gads ir sācies ar interesantām un noderīgām aktivitātēm.

Īstenojam projektu "Gribu, varu, daru!"

Esam uzsākuši īstenot Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas atbalstīto projektu "Gribu, varu, daru!"

Noslēgts pirmais īstenošanas periods projektā "Soli pa solim uz priekšu!"

Biedrība „Latvijas Bērniem ar Kustību Traucējumiem”  2013. gada 19. augustā noslēgusi līgumu Nr. 2012.EEZ/DAP/MAC/110/2/R/036 ar Sabiedrības integrācijas fondu par projekta „Soli pa solim uz priekšu” Nr. 2012.EEZ/DAP/MAC/110 īstenošanu Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta   „NVO” fonds ietvaros.

Gatavojamies mātes dienas svinībām

11.maijā, svinot Mātes dienu, tiksimies pavasarīgu noskaņu piepildītā pasākumā Latvijas Leļļu teātrī.

Aizvērt

Autorizējies