Nekad nepadodies!

Projekta “Es vēlos un varu!” īstenošanas process ir noslēdzies!

13 / 12 / 2018

Projekta “Es vēlos un varu!” īstenošanas process ir noslēdzies! No 2018. gada 1. septembra līdz 30. novembrim tika īstenotas projektā “Es vēlos un varu!” paredzētās aktivitātes un sasniegti ļoti labi rezultāti bērnu un jauniešu ar invaliditāti – kustību traucējumiem sociālās rehabilitācija un integrācijas jomā.

Ziemassvētku pasākums – priecīgs un interesants

09 / 01 / 2018

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. janvārī, mūsu biedrības bērniem notika Ziemassvētku pasākums. Lai baudītu svētku koncertu, piedalītos radošajās darbnīcās un gluži vienkārši satiktu viens otru, Latvijas Dzelzceļa muzejā kopā ar saviem vecākiem un audžuvecākiem pulcējās mūsu biedrības bērni un jaunieši no visiem Latvijas novadiem. Svētku pasākumu organizējām ar bankas BlueOrange atbalstu.

Biedrība “Latvijas Bērniem ar Kustību Traucējumiem” ieguvusi Tiesībsarga apbalvojumu.

28 / 12 / 2017

Biedrība “Latvijas Bērniem ar Kustību Traucējumiem” ieguvusi apbalvojumu “Bērnu ar invaliditāti aizstāvis”.

Biedrība “Latvijas Bērniem ar Kustību Traucējumiem” ieguvusi apbalvojumu

30 / 11 / 2017

Biedrība “Latvijas Bērniem ar Kustību Traucējumiem” ieguvusi apbalvojumu “Balva Cilvēka izaugsmei” kategorijā Par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā.

INFORMĀCIJA VECĀKIEM, KAS AUDZINA BĒRNUS AR INVALIDITĀTI

18 / 08 / 2016

Deinstitucionalizācijas (DI) pasākumu ietvaros bērniem ar funkcionāliem traucējumiem (FT), kuriem noteikta invaliditāte, ir iespēja izmantot aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumus tajās pašvaldībās*, kurās ģimene vai bērns ticis deklarēts.

Vingrošana ar biofeedback metodi

12 / 05 / 2016

Kas ir biofeedback? Tā ir pasaulē plaši pielietota metode, kas, lietojot speciālu medicīnas ierīci, palīdz pacientam labāk iemācīties kontrolēt savu ķermeni, piemēram, stāju un gaitu, izmantojot savu iekšējo sajūtu atspoguļojošu sistēmu.

Aizvērt

Autorizējies