Nekad nepadodies!

Ziemassvētku pasākums – priecīgs un interesants

09 / 01 / 2018

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. janvārī, mūsu biedrības bērniem notika Ziemassvētku pasākums. Lai baudītu svētku koncertu, piedalītos radošajās darbnīcās un gluži vienkārši satiktu viens otru, Latvijas Dzelzceļa muzejā kopā ar saviem vecākiem un audžuvecākiem pulcējās mūsu biedrības bērni un jaunieši no visiem Latvijas novadiem. Svētku pasākumu organizējām ar bankas BlueOrange atbalstu.

Kopumā pasākumu apmeklēja gandrīz 400 cilvēki, to vidū vairāk nekā 150 bērni ar invaliditāti. Baudīt svētkus kopā ar pavadoņiem bija ieradušies arī 20 bērni no valsts sociālās aprūpes centriem „Baldone”, „Pļavnieki”, „Rīga” un „Teika”.


Svētku pasākumā dalībnieki labprāt izmantoja iespēju kopā ar rūķiem darboties radošajās darbnīcās, gatavot apsveikuma kartītes, rotājumus un dekorēt piparkūkas. Pēc aktīvās rosības radošajās darbnīcās bērni  priecājās par muzikālo izrādi lieliem un maziem „Brīnumskapis”. Pasākuma atmosfērā iejusties palīdzēja dažādi pasaku tēli un Dakteri Klauni. Svētku norises vietā varēja aplūkot tematisko izstādi „Mans Ziemassvētku sapnis”, - vairāk nekā 200 „Biedrības Latvijas Bērniem ar kustību traucējumiem” bērnu pašu radītos zīmējumus. 


“Svētku prieks ir vajadzīgs visiem, taču ne katram ir iespējas apmeklēt sabiedriskos pasākumus. Ne visas vietas ir pieejamas bērniem ar pārvietošanās grūtībām, arī rocība ne vienai vien ģimenei ir ierobežota. Mūsu vidū daudz ir arī tādu bērnu, kuriem vienlaikus ar kustību traucējumiem ir smagākas mentāla rakstura diagnozes, un tāpēc vecāki bieži vien apzināti izvairās no publiskiem pasākumiem. Savā lokā pulcēties ir emocionāli vieglāk,” stāsta Ilze Kenne, “Biedrības Latvijas Bērniem ar kustību traucējumiem” valdes priekšsēdētāja. “Tieši tāpēc katru gadu cenšamies šādus svētkus sarīkot paši. Šogad, pateicoties lielajam atbalstam, varējām tos noorganizēt plašākus un skaistākus un uzaicināt arī 20 īpašos bērnus no vairākiem Latvijas bērnu namiem,” atzīmē Ilze Kenne.


Banka BlueOrange jau otro gadu pēc kārtas korporatīvajām dāvanām rezervētos līdzekļus velta labdarībai. “Pateicībā par šo ieceri no bērniem esam saņēmuši vairāk nekā 200 zīmējumus. Vienu no tiem bijām iekļāvuši bankas svētku apsveikumu kartītē. Mūsu klienti un sadarbības partneri ne tikai novērtēja šādu, kaut netiešu iesaisti labdarībā, bet vairāki mums arī pievienojās, lai svētku pasākums izdotos krāšņāks. Mums ir liels prieks, ka varējām bērniem šos svētkus sagādāt,” ar gandarījumu atzīmē BlueOrange Sabiedrisko attiecību un komunikācijas pārvaldes vadītāja Ingrīda Šmite. 

\ atpakaļ

Aizvērt

Autorizējies